1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

هتل ماریوت سوچی روسیه

اکثر افرادی که تور روسیه را برای تفریح انتخاب می کنند ، مایلند در مجلل ترین  هتل های سوچی اقامت کنند . خوشبختانه سوچی بعنوان یک مقصد گردشگری و همچنین توریستی دارای اقامتگاه های مناسبی از جمله هتل های ۵ ستاره ست . هتل های ۵ ستاره سوچی با امکانات عالی به گردشگران خود خدمات میدهند . یکی از این هتل ها ، هتل ماریوت سوچی می باشد که میتوانید در اینجا با آن آشنا شوید .

هتل ماریوت یکی از هتل های پنج ستاره و مجلل سوچی روسیه است فاصله این هتل تا ایستگاه قطار شهر سوچی 77کیلومتر ,با پارک گورکی مال واتر 2 دقیقه و 45 کیلو متر تا فرودگاه آدلر 44 می باشد. هتل ماریوت سوچی برای کسانی که از تور روسیه و سفر به سوچی انتظار اقامتی مجلل دارند، بهترین گزینه است.در پیست اسکی گورکی گورود، در کراسنایا پولیانا، هتل سوچی ماریوت کراسنایا پولیانا محل مناسبی برای نگهداری تجهیزات اسکی فراهم آورده است .

هتل 5 ستاره ماریوت سوچی روسیه در مجموع 428 اتاق دارد تمامی اتاق ها دارای مینی بار، تلویزیون صفحه تخت ،چای ساز و دارای بالکن اختصاصی رو به مناظر طبیعت می باشد.این هتل 5 ستاره دارای امکانات لازم برای افراد معلول بوده و رستوران روسی Kazan آماده پذیرایی از گردشگران تور روسیه با انواع غذاهای بین المللی همراه با موسیقی زنده برگزار می شود.

امکانات هتل ماریوت سوچی:

اینترنت رایگان ،اسکی ،استخر سرپوشیده(تمامی فصول)،استخر روباز(فصلی،دارای دید به کوه و جنگل) ،اسپا و ماساژ ،سونا ،حمام بخار و حمام ترکی ،بار و اسنک بار ،نایت کلاب ،اتاق های بازی و باشگاه بدنسازی ،باشگاه و زمین بازی کودکان،اتاق سیگار،تراس ،مرکز اسپای رایگان با سونا و … در اختیار گردشگران تور روسیه قرار می دهند تا سفر خوشی را سپری کنند.

جهت رزرو و خرید تور روسیه و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.