5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)
هتل ریتز کارلتون روسیه - 5.0 از 5 بر اساس 4 رای
هتل ریتز کارلتون روسیه
 
 

هتل ریتز کارلتون ، یکی از سه هتل برتر شهر مسکو می باشد که در مجاورت میدان سرخ و در نزدیکی کاخ کرملین واقع شده است. این هتل ۵ ستاره همچنین در داخل مرکز تجاری مسکو قرار دارد و با مرکز خرید بزرگ گوم GUM و بالشوی تئاتر، پیاده تنها ۳ دقیقه فاصله دارد. برای مسافرانی که به تئاتر، فرهنگ و معماری علاقه مند هستند، تورسکوی (Tverskoy) یک انتخاب عالی می باشد.  دسترسی آسان به مترو از دیگر ویژگی های این هتل برای میهمانان تور روسیه می باشد.

هتل در ۱۲ طبقه ودارای ۳۳۴ اتاق است. اتاق های وسیع این هتل در عین کلاسیک بودن مدرن هم می باشند و مهمانان امکان کنترل الکترونیکی پرده ها و نور اتاق را نیز دارند.سراسر هتل سیگار کشیدن ممنوع است و اتاق های سیگار جهت راحتی مسافران تعبیه شده است. اینترنت رایگان در تمامی فضا ها در دسترس می باشد.

 

 
 
 
امکانات مرکز وسیع اسپای این هتل نیز شامل وان آب گرم، استخر سر پوشیده و 14 اتاق درمان می باشد. روشنایی (نورپردازی) کریستال، شمع ها و امکانات بسیار زیبا، محیط بسیار خوبی را بوجود آورده اند و طیف گسترده ای از درمان های اسپا، همانند سونا در دسترس هستند.  مرکز تناسب اندام و سالن زیبایی نیز از امکانات این هتل به شمار می روند.
 
هتل ریتز کارلتون همچنین در داخل مرکز تجاری مسکو قرار دارد و با مرکز خرید بزرگ گوم GUM و بالشوی تئاتر، پیاده تنها 3 دقیقه فاصله دارد. برای مسافرانی که به تئاتر، فرهنگ و معماری علاقه مند هستند، تورسکوی (Tverskoy) یک انتخاب عالیست.  مسافران تور روسیه با اقامت در هتل ریتزکارلتون میتوانند از امکانات آن بصورت رایگان بهره مند شوند.